Bungalov P (3+kk, 4+kk)

zastavěná plocha 87,8 m2
užitná plocha 72,3 m2
obytná plocha 54,8 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov P

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Zástupcem bungalovů s pultovou střechou je v naší nabídce Bungalov P (3+kk, 4+kk). Při zastavěné ploše 87,8m2 je dům nenáročný nejen na celkovou údržbu ale také na náklady na samotný provoz domu. Navíc umožňuje snadno provést případné dispoziční změny. Velká obytná část je ideálním místem k instalaci krbu či kamen.

Dispozice: velký obývací prostor s kuchyňským koutem a se vstupem na terasu, 2x(3x) ložnice, prostorná vstupní hala, koupelna, toaleta

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm,  (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: provětrávaný, krytina z PVC folie na dřevěném bednění, pojistná difúzní hydroizolace

Okna: plastová pětikomorová, jednostranný dekor antracit, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com