Bungalov 2+ (4+kk)

zastavěná plocha 87,6 m2
užitná plocha 72 m2
obytná plocha 56,3 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 2+

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Tento dům s typovým označením Bungalov 2+ (4+kk) vyniká svou jednoduchostí a prostornými místnostmi a hodí se pro 3 nebo 4 člennou rodinu. Díky obdélníkovému tvaru se dobře vyjímá i na úzkém pozemku. Základní dispozici lze doplnit například o typovou terasu nebo pergolu, jež jsou přístupné přímo z obytné části a v teplých měsících představují dodatečný obytný prostor.

Dispozice
: prostorná centrální hala, velký obývací prostor s kuchyní se vstupem na terasu, 3x ložnice, koupelna, toaleta. Podkroví (možno využít jako úložný prostor)

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven)
: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2K)

Střešní plášť
: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna
: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

 

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com