Bungalov 8+ (4+kk)

zastavěná plocha 104 m2
užitná plocha 87 m2
obytná plocha 64,5 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 8+

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Novým domem v kategorii bungalovů nad 100m2 je Bungalov 8+ (4+kk) se zastavěnou plochou 104m2.  Jedná se o zvětšený Bungalov 8 doplněný o spíž s přístupem přímo od kuchyňské linky a samostatnou technickou místnost. Vzniká tak ideální bydlení pro 4-5 člennou rodinu.
Dispozice:  optimální předsíň, hala, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, 3x pokoje, koupelna, samostatná toaleta, spíž a technická místnost. Podkroví (po změně standardu lze využít  jako úložný prostor).

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba
Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com