Bungalov 4 (4+kk)

zastavěná plocha 111,1 m2
užitná plocha 92,5m2
obytná plocha 65,8 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 4

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Tento dům s typovým označením Bungalov 4 (4+kk) je díky své variabilitě velmi oblíbený. S celkovou zastavěnou plochou 111,1 m2 a užitnou plochou 92,7m2 v něm může pohodlně, levně a ekologicky bydlet až čtyřčlenná rodina. Dispozice bungalovu příjemně odděluje dění v obytné části od pokojů a ložnice; zároveň je vše včetně dalšího užitného prostoru prakticky situováno kolem prostorné haly. Až 25m2 úložného prostoru lze vybudovat v krovu, do nějž se pak vstupuje z haly výklopným výlezem. Velká obytná část je ideálním místem k instalaci krbu či kamen a snížení celkových životních nákladů v domě na minimum.

Dispozice
: optimální předsíň, prostorná centrální hala, velký obývací prostor s kuchyní se vstupem na terasu, 3x ložnice, koupelna, toaleta, spíž a technická místnost. Podkroví (možno využít jako úložný prostor).

Stavební systém
: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven)
: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16W/m2K)

Střešní plášť
: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna
: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com