Bungalov XL (4+kk)

zastavěná plocha 100,6 m2
užitná plocha 83 m2
obytná plocha 65,2 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov XL

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Největším z řady bungalovů s půdorysem do L je Bungalov XL (4+KK). Dispozice domu vychází z Bungalovu L+, zvětšení domu se projevilo ve velikostech jednotlivých místností. Obytný prostor nabízí díky zvětšenému francouzskému oknu ještě více světla, v koupelně přibyl sprchový kout. Dům je ideálním bydlením pro čtyřčlennou rodinu.

Dispozice: velký obývací prostor s kuchyňským koutem a se vstupem na terasu, 3x ložnice, vstupní hala, koupelna, toaleta

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm,  (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com