Bungalov 13 (4+kk)

zastavěná plocha 113,7 m2
užitná plocha 94,9 m2
obytná plocha 70,9 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 13

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Bungalov 13 je naší novinkou ke konci roku 2020. Dům vychází z oblíbené velikostní a dispoziční řady bungalovů. Obytná místnost je propojená se zbytkem domu velikou halou, celý prostor tím působí propojený a vzdušný. Fasáda do zahrady má dřevěný obklad a s obytnou místností je propojena velikým francouzským oknem. Ucelený dojem z domu vytváří antracitový dekor na oknech a vstupních dveřích, který koresponduje se střešními krytinami i s dřevěnými doplňky na fasádě. Dům má zastavěnou plochu 113,7m2.

Dispozice: obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, 3x pokoj, chodba, koupelna, samostatné WC, předsíň, spíž a technická místnost.

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba
Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (U = 0,16W/m2.K)

Střešní plášť: montovaný krov, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna: plastová pětikomorová, jednostranný dekor antracit, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com