Bungalov 11 (4+kk)

zastavěná plocha 117,4 m2
užitná plocha 98,7 m2
obytná plocha 70,5 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 11

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Další novinkou pro rok 2019 v našem katalogu staveb je dům s typovým označením Bungalov 11  (4+kk).  Dům má celkovou podlahovou plochou 117,4 m2 a užitnou 98,7m2. Dispozice domu vychází z našeho Bungalovu 4, hlavní změnou je přemístění vstupu na opačnou stranu domu. Vnitřní uspořádání místností příjemně odděluje dění v obytné části od pokojů a zároveň jsou všechny místnosti propojeny prostornou halou. Všechny naše domy jsou již v základním provedení nízkoenergetické, tím jsme snížli celkové náklady na život v domě na minimum. V našich domech se žije nejen přijemně, ale i úsporně.

Dispozice:  předsíň, hala, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, 3x pokoj, koupelna, samostatná toaleta, technická místnost a spíž.

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm  (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm
Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com