Bungalov 5+ (5+kk (2x))

zastavěná plocha 128,7 m2
užitná plocha 108,7 m2
obytná plocha 77,9 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 5+

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Připravili jsme pro vás nový bungalov 5+, který je zvětšenou verzí Bungalovu 5. Při užitné ploše 108,9m2 nabízí pohodlné bydlení nejen pro rodiny s dvěmi či více dětmi, ale umožňuje i příležitostné soužití více generací a zajisté si ho oblíbí i vaši domácí mazlíčci. Prostornou halu lze doplnit o výlez do krovu, kde je možné vybudovat až 30m2 úložného prostoru a ulehčit tak domu od věcí, které jsou méně potřebné, ale rády se hromadí.

Dispozice domu: Předsíň, velká hala, obývací pokoj spojený s velkou kuchyní s jídelnou a vstupem na terasu, koupelna, WC, 3 pokoje, ložnice, technická místnost

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba
Skladba stěn zevnitř ven: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém 70F 100mm, akrylátová omítka 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: provětrávaný, profilovaná plechová střešní krytina Lindab, pojistná difúzní hydroizolace

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com