Bungalov 9 (3+kk)

zastavěná plocha 85,6 m2
užitná plocha 70,5 m2
obytná plocha 51 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 9

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Představujeme Vám novinku v kategorii bungalovů do 100m2, Bungalov 9 s dispozicí 3+kk. Dům má zastavěnou plochu 85,6m2 a více než polovinu obytné plochy tvoří prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, ze kterého je přímý vstup na zahradu. Jednoduchá dispozice domu nabízí praktické a útulné místo k životu.

Dispozice:  velká předsíň, hala, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, 2x pokoje, koupelna, samostatná toaleta a spíž.

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba
Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com