Bungalov 7 (4+kk)

zastavěná plocha 93,9 m2
užitná plocha 77,3 m2
obytná plocha 57,3 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov 7

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Novým domem v kategorii bungalovů do 100m2 je Bungalov 7 (4+kk) se zastavěnou plochou 93,9m2.  Jedná se vlastně o zmenšený Bungalov 5. Díky zmenšené zastavěné ploše se nám podařilo připravit další bungalov s dispozicí 4+kk za velmi příznivou cenu . Součástí domu je veliké francouzské okno, které dodává obytné části domu spoustu světla a společně s dřevěným obkladem fasády posiluje propojení života v domě s okolní přírodou. To lze navíc v nadstandardním provedení doplnit o realizací terasy s pergolou, například v přírodním provedení.


Dispozice:
  optimální předsíň , hala, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, 3x pokoje, koupelna, samostatná toaleta a technická místnost. Podkroví (po změně standardu lze využít  jako úložný prostor).

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba
Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť:
sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm
Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com