Bungalov L (3+kk)

zastavěná plocha 75,4 m2
užitná plocha 60,4 m2
obytná plocha 46 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Bungalov L

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Bungalov L (3+kk) je nejmenším z typových bungalovů s půdorysem do L. Svým uspořádáním poskytuje komfortní bydlení pro 3 nebo 4 člennou rodinu. Jeho půdorys přímo vybízí k umístění venkovního sezení do vnitřního rohu. V případě potřeby lze v podkroví vybudovat úložný prostor.

Dispozice
: optimální předsíň, prostorná centrální hala, velký obývací prostor se vstupem na terasu, nika s kuchyňským koutem, 3x ložnice, koupelna, toaleta, spíž a technická místnost. Podkroví (možno využít jako úložný prostor).

Stavební systém
: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven)
: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16W/m2K)

Střešní plášť
: sbíjené vazníky, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina Lindab, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna
: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com