Dvojdům s podkrovím F+ (5+kk (2x))

zastavěná plocha 138,7 m2
užitná plocha 222,1 m2
obytná plocha 150,4 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Dvojdům s podkrovím F+

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Novým přírůstkem v naší nabídce katalogových domů je od jara 2014 také Dvojdům s podkrovím F. Tato varianta nízkoenergetického bydlení má několik výhod. Umožňuje zachovat úzké vztahy s rodinou či přáteli, bez narušení křehké hranice soukromí, ale především nabízí velkou úsporu v nákladech a energii vydaných při nákupu pozemku, řešení stavebního povolení a jiných potřebných dokumentů či při samotné realizaci stavby. Na nic zde jednoduše nebudete sami. Na druhou stranu, domy jsme schopni od sebe odtrhnout a postavit samostatně.
Dispozice domu:

1.podlaží: hala, obývací pokoj spojený s  kuchyní s jídelnou a vstupem na terasu, koupelna s WC, pokoj, sklad, technická místnost

2.podlaží: hala s přilehlou šatnou, dva pokoje, ložnice, koupelna

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn zevnitř ven: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém 70F 100mm, akrylátová omítka 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Skladba stěny mezi domy: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr s vloženou minerální izolací 60 mm, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, nosný rastr s vloženou minerální izolací 60 mm, 12,5 mm sádrokarton

Střešní plášť: provětrávaný, profilovaná plechová střešní krytina Lindab, pojistná difúzní hydroizolace

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com