Dvojdům s podkrovím J (4+kk (2x)) Novinka

zastavěná plocha 115,7 m2
užitná plocha 2x 86,8 m2
obytná plocha 2x 64 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Dvojdům s podkrovím J

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Dvojdům s podkrovím J je naší další novinkou pro rok 2021. Oproti našemu předchozímu dvojdomu má tato novinka menší zastavěnou plochu. Přízemí domů vévodí veliká obytná místnost, doplněná o technické zázemí domu. Po schodech vystoupáme do horního patra, které slouží jako klidová část pro obyvatele domu, jsou zde tři pokoje a koupelna. Dvojdům je řešení tam, kde chceme zachovat vztah s rodinu, přáteli a zároveň mít dostatek soukromí. Výhoda domu je i v úspoře – místa, nákladů na vytápění a i stavbu. Dispozice dvojdomu také dokážeme od sebe oddělit a postavit jeho polovinu – samostatný dům.

Dispozice:
1.podlaží: chodba, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, technická místnost a WC. pokoj
2.podlaží: chodba, 3 pokoje a koupelna

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (U = 0,16W/m2.K)

Střešní plášť: montovaný krov, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina, tepelná izolace podhledu 300mm

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,96W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com