Dům s podkrovím F (5+kk)

zastavěná plocha 72,5 m2
užitná plocha 113,5 m2
obytná plocha 77,5 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Dům s podkrovím F

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Novinkou letošního léta v naší nabídce katalogových domů je Dům s podkrovím F s dispozicí 5+kk. Místnosti v přízemí domu jsou orientovány kolem prostorné haly, ze které je vstup na schodiště do druhého patra. Téměř polovinu zastavěné plochy tvoří obytný prostor, který je díky velkým francouzským oknům propojen přímo s terasou a zahradou domu. Prostorné pokoje v patře jsou doplněny o velkou koupelnu a šatnu a dům tak nabízí pohodlný život pro rodinu se dvěma či více dětmi.

Dispozice domu:

1. podlaží: hala, obývací pokoj spojený s  kuchyní s jídelnou a vstupem na terasu, koupelna s WC, pokoj, šatna, technická místnost

2. podlaží: hala, koupelna, ložnice, dva pokoje, šatna

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn zevnitř ven: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém 70F 100mm, akrylátová omítka 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)

Střešní plášť: provětrávaný, profilovaná plechová střešní krytina Lindab, pojistná difúzní hydroizolace

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com