Bungalov 1 (3+kk)

zastavěná plocha 65,3 m2
užitná plocha 52,6 m2
obytná plocha 41,5 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: bungalov_1

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Útulná dřevostavba s typovým označením Bungalov 1 (3 +kk) vyniká především svou jednoduchostí. Je vhodná pro život menší rodiny, starších párů, nebo například i jako rekreační domek. Při zastavěné ploše 65,3 m2 je dům nenáročný nejen na celkovou údržbu ale také energeticky, celkové náklady na vytápění domu se zde pohybují kolem 8000 Kč/rok. Dům navíc umožňuje snadno provést případné dispoziční změny. Užitná plocha domu je zde 53,1 m2.

Dispozice domu:

Vstupní hala, obývací pokoj spojený s kuchyní se vstupem na terasu, koupelna, WC, 2 pokoje

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn zevnitř ven: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr s vloženou minerální izolací 60 mm , izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém 70F 50mm, akrylátová omítka 1,5 mm (Součinitel prostupu tepla U = 0,16 W/m2.K)
Střešní plášť: provětrávaný, profilovaná plechová střešní krytina Maxidek, pojistná difúzní hydroizolace

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,92W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com