Dům mezonetový B (4+kk)

zastavěná plocha 88,8 m2
užitná plocha 106,8 m2
obytná plocha 78,4 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Dům mezonetový B

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Dům mezonetový B  s dispozicí 4+kk rozšiřuje nabídku mezonetových domů společnosti Důmrazdva. V přízemí je obytný prostor otevřen do krovu, po schodišti vyjdeme do patra na galerii a pokoj za ní. V přízemí domu jsou kromě obytného prostoru dva pokoje, koupelna a WC.  Obytný prostor je propojen s okolní zahradou dvěma velkými okny s posuvnými dveřmi. Je zde i komín pro krásný večer u kamen. Mezonetové domy zvětšují kubaturu obytného prostoru, mění dojem z vnímání toho samého půdorysného rozměru, místnosti jsou vzdušnější. V horním patře je potom využívána zbylá část podkroví, zde je to propojená galerie s obytným prostorem.

Dispozice:

1.podlaží: – předsíň, chodba, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, WC, koupelna, ložnice, pokoj

2.podlaží: – galerie, pokoj podkroví

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (U = 0,16W/m2.K)

Střešní plášť: montovaný krov, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina, tepelná izolace podhledu 300mm

Okna: plastová pětikomorová, bílá, izolační trojsklo U=0,96W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com