Dům mezonetový A (5+kk (2x))

zastavěná plocha 124,3 m2
užitná plocha 171,6 m2
obytná plocha 118,2 m2

Veškeré ceny jsou v současné době na vyžádání. Od 1.ledna se mění energetické štítky, za současné ceny a stávající technologie nebude možné naše domy postavit. Na konci října budou již (nové) ceny domů na internetu, tak jako je to u nás obvyklé.

 

 

uvedené ceny jsou bez DPH, základové desky a hydroizolace

Ke stažení: Dům mezonetový A,

STANDARDY NADSTANDARDY PROJEKT ZDARMA

Novým typem domu je v nabídce katalogových domů společnosti Důmrazdva Dům mezonetový A, který má zastavěnou plochu 124,3m2. Díky mezonetovému řešení má dům s dispozicí 5+kk velký osvětlený obytný prostor a nad ním galerii. V jeho přízemí je dále ložnice se samostatnou koupelnou a šatnou, dva stejně velké pokoje s přímým výstupem do zahrady domu, další koupelna, zádveří a technická místnost. V patře se navíc nachází zmíněná prostorná galerie, propojená se spodkem domu schodištěm a velkým pokojem umístěným přímo v podkroví. Dům má klasickou sedlovou střechu, fasáda domu je do zahrady obložena prkny ze sibiřského modřínu.

Dispozice:

1.podlaží: – předsíň, hala, technická místnost, obývací prostor s kuchyní a vstupem na terasu, 2x koupelna, ložnice se šatnou, 2 pokoje a spíž.

2.podlaží: – galerie, pokoj

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba
Skladba stěn (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 100 mm, akrylátová omítka Weber 1,5 mm (U = 0,16W/m2.K)
Skladba provětrávané stěny s dřevěným obkladem (zevnitř ven): 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr, 60mm minerální tepelná a akustická izolace, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, izolace proti pronikání páry, 140 mm konstrukce z KVH hranolů, 140 mm minerální tepelná a akustická izolace, 60 mm konstrukce z KVH hranolů, 60mm minerální tepelná a akustická izolace, difuzní folie, 40 mm konstrukce z KVH hranolů, 20 mm prkna

Střešní plášť: montovaný krov, provětrávaná střecha, velkoformátová plechová střešní krytina, tepelná izolace podhledu 280mm

Okna: plastová pětikomorová, foliovaná. Izolační trojsklo U=0,96W/(m2K)

zpět


Sdílet na Facebook.com Sdílet na Twitter.com