Free cookie consent management tool by TermsFeed

Nový vzorový dům

Nový vzorový dům

Hned po prvním setkání od nás budete odcházet s podrobnou představu o tom, jak by Váš budoucí dům mohl vypadat a jaké možnosti jeho realizace Vám nabízíme. Většina jednání o Vašem budoucím bydlení probíhá v našem vzorovém domě, kde zároveň sídlí i vedení společnosti.


Na vlastní kůži se tak přesvědčíte o tom, jak pohodlně se v našem vzorovém domě, kde již vznikl nespočet návrhů k realizovaným projektům, žije. Při té příležitosti si můžete i ověřit kvalitu provedení stavby, kterou jsme si zvolili jako příjemné firemní zázemí.


Brát v potaz vaše individuální potřeby a přání je pro nás samozřejmostí, rádi s vámi prodiskutujeme všechny podrobnosti související s výstavbou vámi zvoleného katalogového domu. Společně projdeme veškeré detaily od samotného projektu stavby až po jeho konečnou realizaci. Katalogové domy samozřejmě prakticky upravíme, aby vašim představám vyhovovaly co nejvíce, nebo navrhneme zcela nový dům mimo naše standardní projekty.
Velmi pozitivně je našimi klienty hodnocena nejen operativní schůzka, při níž si před zahájením stavby přesně dohodneme rozvržení velikosti místností, zateplení, plovoucí podlahy, stropy, upřesníme si otevírání dveří, které vám nainstalujeme dle velikosti nábytku a dalších speciálních přání na míru, ale také instalační schůzka, k níž dochází po dokončení hrubé stavby. Co si máte pod tímto pojmem představit?
Jedná se o ryze praktickou záležitost pramenící z našich letitých zkušeností. Na této schůzce s vámi probereme i takové podrobnosti, jako je například umístění vany, atypických kuchyňských linek nebo vodních baterií, a domluvíme se, kde potřebujete mít vypínače a zásuvky. Teprve přímo v domě si totiž častokrát uvědomíte věci, na něž byste si jinak ani nevzpomněli. Jsme zkušení architekti, projektanti a stavitelé, takže si můžete být jistí, že nic důležitého nezůstane nepovšimnuto.


Virtuální prohlídka vzorového domu


Náš nový vzorový dům je pro Vás otevřen od ledna 2015.


Otevřeno:

Většinou pondělí – pátek 8:30 – 17:30, 
zavolejte nám na tel.: +420 727 983 595 a domluvíme schůzku.


Náš vzorový dům je nízkoenergetická sendvičová dřevostavba, složená ze dvou odlišných staveb. Větší část zastavěné plochy zabírá typizovaný Bungalov 5+, který je vzhledem k užívání pro firemní účely dispozičně upravený. Do části bungalovu zasahuje zcela atypická patrová stavba „Kostka“ s pultovou střechou a s provětrávanou fasádou z modřínových prken.

Vzorový dům je vytápěný kombinací topných systémů, které nabízíme v našich stavbách. Hlavním zdrojem jsou teplovodní radiátory a inteligentní odporové podlahové topení Raychem T2Red a jako doplňkový zdroj slouží elektrický přímotop a krbová kamna.
Zastavěná plocha: 177,45m2
Užitná plocha: 92,06m2
Náklady na vytápění: cca 15 000 Kč za rok

Stavební systém: nízkoenergetická sendvičová dřevostavba

Skladba stěn zevnitř ven Bungalov: 12,5 mm sádrokarton, nosný rastr s vloženou minerální izolací 60mm Dekwool 039, izolace proti pronikání páry Dekfol N 110 Special, 140 mm konstrukce z KVH hranolů s vloženou minerální izolací 140mm Dekwool 039, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, fasádní zateplovací systém EPS 70F 50mm, akrylátová omítka 1,5 mm


Skladba stěn zevnitř ven Kostka: 12,5 mm sádrokarton, 12 mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, nosný rastr s vloženou minerální izolací 60mm Dekwool 039, izolace proti pronikání páry Dekfol N 110 Special, 140 mm konstrukce z KVH hranolů s vloženou minerální izolací 140mm Dekwool 039, kontralatě 60/40mm s vloženou minerální izolací 60mm Dekwool 039, pojistná difúzní hydroizolace Wuerth, kontralatě 60/40mm, 19mm modřínová prkna s ochranným nátěrem Osmo
Střešní plášť Bungalov: provětrávaný, profilovaná plechová střešní krytina na latích a kontralatích proložených pojistnou difúzní hydroizolací, tepelná izolace 240mm Dekwool 039, izolace proti pronikání páry Dekfol N 110 Special, nosný rastr, 12,5mm sádrokarton

Střešní plášť Kostka: celoplošná bezespárá laminátová střešní krytina, 18mm konstrukční OSB ECO deska 4PD, kontralatě, pojistná difúzní hydroizolace Wuerth, 350mm nosníky I-Stabil, izolace proti pronikání páry Dekfol N 110 Special, nosný rastr, KVH profily 60/40mm

Okna: plastová pětikomorová zasklená izolačním trojsklem


Kompletní fotogalerie z realizace…
Kontaktujte nás:

Lokalita: Zdiby, Přemyšlenská 326 GPS: 50.1570614N, 14.4124014EFacebook.com Pinteres instagram
Upravit nastavení cookies