Dům od 495 000 Kč Dům raz dva nízkoenergetické domy, dřevostavby a dřevěné konstrukce na klíč

Obrázkový katalog


Obrázkový katalog »
 

Katalog domů

Katalog domů


Oblíbená firma čtenářů magazínu Dřevo&Stavby v roce 2013

Aktuality

1.12.2016
Bungalov 10

Naší novinkou pro rok 2017 je v kategorii domů nad 100m2 Bungalov 10 s dispozicí 4+kk. Při navrhování tohoto domu jsme vycházeli z poptávky po dřevěných prvcích na fasádě. V kombinaci s velkými francouzskými okny a zkrácenými přesahy střechy do štítových stěn tak dům působí velmi moderně a zároveň útulně.

Více informací

Bungalov 10


18.7.2016

Dům s podkrovím K

Další novinkou letošního léta je v naší nabídce katalogových domů Dům s podkrovím K s plochou střechou a s dispozicí 5+kk. Obytný prostor dominuje spodnímu patru, je propojený s kuchyňským koutem s přiléhající spíží a zároveň je z něj přístup francouzskými okny přímo na terasu a do zahrady. Z haly domu stoupá schodiště do horního patra. Ložnice rodičů je doplněna o velkou šatnu, dále tam jsou tři pokoje a velká koupelna. Dům tak nabízí pohodlný život pro rodinu se dvěma či více dětmi.

Více informací


Dům s podkrovím K


18.7.2016
Dům s podkrovím F

Novinkou letošního léta je v naší nabídce katalogových domů je Dům s podkrovím F s dispozicí 5+kk. Místnosti v přízemí domu jsou orientovány kolem prostorné haly, ze které je vstup na schodiště do druhého patra. Téměř polovinu zastavěné plochy tvoří obytný prostor, který je díky velkým francouzským oknům propojen přímo s terasou a zahradou domu. Prostorné pokoje v patře jsou doplněny o velkou koupelnu a šatnu a dům tak nabízí pohodlný život pro rodinu se dvěma či více dětmi.

Více informací


Dům s podkrovím F

24.5.2016
Bungalov 9

Představujeme Vám novinku v kategorii bungalovů do 100m2, Bungalov 9 s dispozicí 3+kk. Dům má zastavěnou plochu 85,6m2 a více než polovinu obytné plochy tvoří prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní, ze kterého je přímý vstup na zahradu. Jednoduchá dispozice domu nabízí praktické a útulné místo nejen k životu rodiny.

Více informací


Bungalov 9


26.2.2016
Bungalov 8+

Novým domem v kategorii bungalovů nad 100m2 je Bungalov 8+ (4+kk) se zastavěnou plochou 104m2.  Jedná se o zvětšený Bungalov 8 doplněný o spíž s přístupem přímo od kuchyňské linky a samostatnou technickou místnost. Vzniká tak ideální bydlení pro 4-5 člennou rodinu.

Více informací


Bungalov 8+


26.2.2016

Bungalov 8

Novým domem v kategorii bungalovů do 100m2 je Bungalov 8 (4+kk) se zastavěnou plochou 97,6m2. Dispozice domu vyniká prostornými místnostmi zejména v obytné části. Užitná část je pak prakticky umístěna na malý a kompaktní prostor. Dům lze doplnit o úložný prostor v krovu s přístupem výklopnými schůdky z předsíně či haly.

Více informací

Bungalov 8


15.2.2016
Dřevěná stavba roku 2016

Již po třetí se účastníme soutěže o Dřevěnou stavbu roku - kategorie Moderní dřevostavby - realizace/2016.

Pokud máte čas a chuť nás podpořit, hlasujte zde http://www.drevoprozivot.cz/galerie/moderni-drevostavby-realizace-2016/dum_v_revnicich

Děkujeme vám za podporu, vaše důvěra je pro nás závazek.


Dřevěná stavba roku 2016


23.1.2016

 

Naše společnost Důmrazdva s.r.o. podporuje cyklistický klub TJ Sokol Veltěž i v nové sezóně a přejeme mnoho úspěchů, minulý rok se velmi vydařil.

 

http://www.sokolveltez.cz/?section=cyklistika&page=cyklistika

http://www.sokolveltez.cz/index.php?section=cyklistika&page=aktuality&id=779

27.11.2015

 

Naše společnost Důmrazdva i v letošním roce podpořila neziskovou společnost sdružení SOS dětské vesničky.

Jsme rádi, když můžeme pomoci tam, kde běžná rodina selhala.

Sdružení SOS dětských vesniček je nestátní nezisková organizace, která pomáhá ohroženým rodinám v péči o své děti a poskytuje kvalitní alternativní péči dětem, jež nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině.

25.09.2015


Do našeho katalogu domů přibyl nový bungalov – Bungalov 7, více informací naleznete zde

Bungalov 7


23.7.2015

Naše společnost Důmrazdva s.r.o. na google mapách.

 


Zvětšit prohlídku


11.6.2015

Naše společnost Důmrazdva s.r.o. finančně podpořila vydání CD skupiny
Monogram - Take it easy. Přejeme příjemný poslech http://monogram.cz/

monogram


29.5.2015

Na náš Facebook jsme přidali aktuální fotografie ze staveb Klínec a Řevňice. Prohlédněte si novou fotogalerii na stránkách https://www.facebook.com/Dumrazdva.

1.4.2015

Náš dům zvítězil v dalším ročníku soutěže DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU - 2014
 
Hlasující v soutěžní anketě dřevěných staveb a jejich autorů DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2014 svými hlasy opět rozhodli o velkém úspěchu pro naši společnost Důmrazdva. 
Upoutali jsme je natolik, že výsledkem je ocenění Vítěz veřejného hlasování v kategorii Moderní dřevostavby - Realizace. 
Tohoto vysokého ohodnocení dosáhl náš  Dům v Sulici, který uspěl z celkem 19 soutěžících realizací v této kategorii. Tuto stavbu navrhl Ing. Arch. Lukáš Přibyl a realizovala naše společnost Důmrazdva.

Dům v Sulici 
18.03.2015

 

V 13. ročníku soutěžní přehlídky TOP DOMY 2015 časopisu DŮM A ZAHRADA

v kategorii domů s podlahovou plochou do 130m2 zvítězila naše společnost Důmrazdva ve veřejném hlasování s katalogovým domem Bungalov 6 a jeho realizací v Záhorčicích.

Ocenění TOP DOMY 2015 

 

Kompletní výsledky: http://www.dumazahrada.cz/casopis/clanky/22722-top-domy-2015-vyhlaseni-vitezu/#.VREbsPmG8lJ

 

více informací ...


 

23.2.2015

 

Naše společnost Důmrazdva s.r.o. podporuje cyklistický klub TJ Sokol Veltěž.

 

http://www.sokolveltez.cz/?section=cyklistika&page=cyklistika

http://www.sokolveltez.cz/index.php?section=cyklistika&page=aktuality&id=779

 

TJ Sokol Veltěž


19.12.2014

Na náš Facebook jsme přidali aktuální fotografie ze staveb nového vzorového domu ve Zdibech a RD Holosmetky. Prohlédněte si novou fotogalerii na stránkách https://www.facebook.com/Dumrazdva.


04.12.2014

Nový vzorový dům

Naše společnost Důmrazdva se přestěhovala do nového sídla, vzorového domu. Není daleko od našeho původního, zůstáváme ve Zdibech – Brnkách. Naše nová adresa je Přemýšlenská 326  Zdiby. Zde dokončujeme poslední práce, zabydlujeme se v novém domě a jsme připraveni Vás zde uvítat, ukázat Vám naše nové prostory. Otevírací doba se nemění, GPS souřadnice naší nové firmy jsou: 50.1570614N, 14.4124014E


Nový vzorový dům

28.11.2014

Naše společnost Důmrazdva podpořila neziskovou společnost sdružení SOS dětské vesničky.

Jsme rádi, když můžeme pomoci tam, kde běžná rodina selhala.

Sdružení SOS dětských vesniček je nestátní nezisková organizace, která pomáhá ohroženým rodinám v péči o své děti a poskytuje kvalitní alternativní péči dětem, jež nemohou vyrůstat ve své vlastní rodině.

 Sdružení SOS dětských vesniček14.10.2014

Dům s podkrovím E

Dům s podkrovím E

Podzimní novinkou v naší nabídce katalogových domů je Dům s podkrovím E. Při relativně malé zastavěné ploše má dům prostorné a praktické dispoziční řešení. Hned ve vstupní hale je malá koupelna a pod schodištěm prakticky umístěna technická místnost. Z velkého obytného prostoru, který je díky orientaci do tří světových stran velmi prosvětlený, je přímý vstup na schodiště do druhého patra. Prostorné pokoje v patře jsou doplněny o velkou koupelnu a skladovací prostory a nabízí tak pohodlný život pro rodinu se dvěma či více dětmi, více informací ... 


19.09.2014
Nový vzorový dům,
Prohlédněte výstavbu našeho vzorového domu, více informací ...


01.08.2014

Zahájili jsem výstavbu našeho nového vzorového domu. Nebudeme se stěhovat daleko od toho našeho současného, pouze nějakých 300m zpátky do Zdib. Od stavby našeho stávajícího vzorového domu uběhl již nějaký čas a potřeba nového uspořádání místností a samotného provozu v domě byla čím dál tím naléhavější.

Nový vzorový dům bude kombinací typového bungalovu (Bungalov 5+) a atypické přístavby (vestavby) dřevěné „Kostky“. Ta bude mít v horním patře jednací místnost, kde spolu budeme zasedat nad společnými projekty.

Stavbu vedeme přesně v našem duchu, v našich standardech. Udělali jsme pouze změnu v systému vytápění: Přidali jsme elektrokotel a radiátory, pořídili jsme si komín a odřezky ze staveb ještě spotřebujeme na vytápění našeho nového vzorového domu. Do horního patra Kostky se bude vstupovat točitým schodištěm přímo ze vstupní haly. Součástí jednací místnosti bude samozřejmě i kuchyňka s perfektním espressem a dalším občerstvením.

Dokončení našeho nového vzorového domu plánujeme na listopad letošního roku a od této doby vás uvítáme na naší nové adrese ve Zdibech. Do té doby jsme a fungujeme na naší stávající adrese - viz. Kontakty.


Nový vzorový dům 


15.7.2014

Na náš Facebook jsme přidali aktuální fotografie ze staveb RD Sulice a RD Zdiby. Prohlédněte si novou fotogalerii na stránkách https://www.facebook.com/Dumrazdva.23.6.2014

Naše společnost Dumrazdva s.r.o. podporuje fotbalový klub v obci Veleň – SK Slavoj Veleň.
http://slavojvelen.webnode.cz/SK Slavoj Veleň


19.5.2014

Předali jsme MŠ Koloděje, stavbu dvoutřídní mateřské školy pro 2 x 28 dětí. V budoucnu se plánuje do podkroví stavby vybudovat 4 nové byty.

Na naši facebookovou stránku jsme přidali nové fotografie z Kolodějí.

Podívejte se na https://www.facebook.com/Dumrazdva


 DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013


14.4.2014

Ocenění DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013

Hlasující v soutěži DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013 svými hlasy rozhodli o velkém úspěchu pro naši společnost Důmrazdva.
Upoutali jsme je natolik, že výsledkem je ocenění Vítěz veřejného hlasování v kategorii Realizace.
Tohoto vysokého ohodnocení dosáhl náš v severočeském Mostě postavený Dům po hradem, který uspěl z celkem 19 soutěžících realizací v této kategorii. Tuto stavbu navrhl Ing.arch. Dušan Řezáč.

Letošní ročník soutěžní ankety dřevěných staveb a jejich autorů probíhal v novém pojetí a přinesl nejen napětí, ale i překvapení. Samotné hlasování na internetu probíhalo ve dnech 1. - 23. března 2014. Slavnostní vyhlášení vítězů a předání cen ankety se uskutečnilo 10. dubna 2014 na zámku v Křtinách. Uděleno bylo celkem 11 cen v pěti kategoriích - a úspěch měla i naše realizace.


Všem, kteří jste nám dali hlas, mnohokráte DĚKUJEME za vaší podporu v soutěži!!

více informací ...


 DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013


2.4.2014
Podlahové topení v obytné části
Novinkou v standardech našich staveb je inteligentní odporové podlahové topení Raychem T2Red v celé obytné části.Tento energeticky účinný systém ve spojení s T2 Reflekta zajistí až20% dodatečných energetických úspor díky integrované izolaci.
Velkou výhodou je automatická samoregulace výkonu v závislosti na prostředí (větší výkon v chladných místech, menší výkon v teplých místech) a
 rovnoměrné a optimální rozložení tepla v podlaze. Neméně podstatnou výhodou je dlouhá životnost, žádná údržba a tudíž nulové servisní náklady. Více na:http://www.raychempodlahovetopeni.cz/t-red-s-t-reflecta


18.03.2014

V dubnovém vydání časopisu Dům a zahrada 04/2014 vychází článek o stavbě Domu pod hradem v Mostě.

 

 DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013


18.3.2014

Energetický štítek ZDARMA
Nově vám v ceně domu nyní zajistíme doklad o energetické náročnosti domu - energetický štítek. Jedná se o dokument, který hodnotí budovu s ohledem na její tepelně technické vlastnosti.
Energetický štítek s protokolem je dokument, který zavedla ČSN 730540-2/2002 (Tepelná ochrana budov - Část 2 : Požadavky). Povinnost mít ho se týká nových budov a větších stavebních úprav stávajících budov včetně bytových a rodinných domů s vnější půdorysnou plochou větší než 50 m2. Netýká se staveb pro rodinnou rekreaci. Rovněž se nevztahuje na budovy určené pro náboženské účely, budovy v památkových rezervacích, památkových zónách a jejich ochranných pásmech.
Energetický štítek budovy zájemcovi vyřídí za poplatek v řádech tisíců korun, na trhu existuje celá řada firem, které se byznysem kolem energetických štítků živí. Ceny jsou různé, závisí též na velikosti budovy.
Naše zákazníky to však již nemusí zajímat. NOVĚ získávají tento doklad ZDARMA.
Všechny naše nízkoenergetické rodinné domy - nabízené v našem katalogu - mají energetický štítek již ve standardu budovy.

02.08.2013
Návštěvnící magazín Dřevo&Stavby si oblíbili naš společnost. Získali jsem tak označení "Oblíbená firma" tohoto odborného časopisu.

 Oblíbená firma čtenářů magazínu Dřevo&Stavby v roce 2013
 
zpěttisk
 
© 2012 – 2016 Důmrazdva.cz — Nízkoenergetické domy | Kontakt: +420 727 983 595, info@dumrazdva.cz | design: mowshe | coding, programing Airie | 0.013 ..